Prowadzenie przedsiębiorstwa w czasach pandemii to ogromne wyzwanie, szczególnie w przypadku projektów wyjazdowych. Obecnie niezwykle trudno znaleźć noclegi dla pracowników, które z jednej strony będą zapewniały odpowiednio wysoki komfort, natomiast z drugiej bezpieczeństwo. W jakich lokalizacjach warto szukać noclegów? Czym jeszcze powinny się wyróżniać?

Noclegi dla pracowników – podstawowe informacje

W obecnych czasach organizacja wyjazdu służbowego jest bardziej skomplikowana i czasochłonna. Wynika to z obostrzeń, które wszystkie noclegownie musiały wprowadzić. Szukając noclegów dla swoich pracowników, przede wszystkim warto wziąć pod uwagę lokalizację. Nie zawsze zatłoczone centrum miasta jest najlepszym rozwiązaniem. Teoretycznie pokoje mogą znajdować się bliżej miejsca pracy, jednak dojazd może zostać wydłużony przez korki.

  • Noclegi pracownicze znajdujące się w mniejszych miejscowościach najczęściej oferują wyższy standard w tej samej, a nawet niższej cenie niż kwatery w centrach dużych miast. Dlaczego jest to takie ważne? Bez względu na to czy projekt wyjazdowy trwa tydzień, czy 3 miesiące, pracownicy powinni komfortowo spędzać czas poza godzinami pracy.
  • W trakcie wyboru konkretnych kwater, należy wziąć pod uwagę również wielkość pokoi oraz obecność łazienki. Dodatkowym atutem jest nielimitowany dostęp do bezprzewodowego internetu, który umożliwia nie tylko komunikację, ale przede wszystkim zapewnia rozrywkę.

Noclegi dla pracowników w czasach pandemii muszą być odpowiednio przygotowane. Obsługa dezynfekuje wszystkie pomieszczenia oraz przestrzeń wspólną, dzięki czemu ryzyko zakażenia się jest ograniczone do minimum.

Dodatkowe udogodnienia dla pracowników

Bezpłatny parking to kolejny niezwykle ważny element podwyższający komfort. Niejednokrotnie pracownicy przyjeżdżają prywatnymi autami, dlatego pobierana opłata za parkowanie stanowi dla nich dodatkowe obciążenie finansowe. W bliskiej odległości od kwater pracowniczych powinny znajdować się restauracje, w których można zamówić posiłki na wynos. Dodatkowym atutem będzie obecność sklepów z podstawowymi artykułami spożywczymi.

Warto pamiętać, że część pracowników może nie posiadać własnego samochodu. Wówczas z pewnością wybiorą środki komunikacji publicznej. Niestety nie do wszystkich noclegowni można dojechać tramwajem lub autobusem. Niewielkim, aczkolwiek bardzo miłym dodatkiem jest swobodny dostęp do darmowej kawy i herbaty. Nic tak nie pobudza do pracy jak poranna dawka kofeiny. Na szczęście coraz więcej noclegowni udostępnia ciepłe napoje, które znajdują się we wspólnej przestrzeni.

Artykuł powstał dzięki uprzejmości firmy Magnes Noclegi z Rokietnicy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj