sklep internetowy Shoper

Założenie sklepu internetowego może wydawać się bardzo trudne. Wszystkie formalności, kwestie prawne, a do tego aspekty informatyczne. To wszystko jest bardzo czasochłonne i wymaga wiele pracy. Czy zawsze musi tak być? Niekoniecznie! Założenie sklepu internetowego nie musi być skomplikowane. Możesz skorzystać z pomocy specjalistów, którzy zrobią to za Ciebie.

Sklep internetowy – jak zacząć

Założenie sklepu internetowego musisz zacząć od wyobrażenia sobie, jak Twój sklep ma w ogóle wyglądać, co chcesz sprzedawać, jakie są kolory Twojej marki i jaki ma być jej wizerunek. Cała oprawa graficzna jest bardzo ważna, gdyż tak naprawdę jest to pierwsze, co widzi klient wchodząc na stronę sklepu internetowego. Wbrew pozorom, szata graficzna sklepu może zdecydować o tym, czy dana osoba dokona zakupu w Twoim sklepie. Jeśli więc sklep na pierwszy rzut oka nie będzie wyglądał dobrze, a poruszanie się w nim nie będzie intuicyjne, prawdopodobnie stracisz potencjalnych klientów.

Masz prawo nie znać się na tworzeniu oprawy graficznej sklepu internetowego. Dlatego też warto skorzystać z pomocy specjalistów.

Sklep internetowy- Shoper Ci pomoże

Dzięki pomocy specjalistów, założenie sklepu internetowego będzie o wiele przyjemniejsze. Jak znaleźć kogoś, kto zadba o Twój sklep internetowy? Dobrym rozwiązaniem może okazać się tutaj platforma Shoper, który dysponuje szablonami sklepów internetowych i sztabem doświadczonych osób, które zadbają o to, byś był w pełni zadowolony. Nawet jeśli nie masz konkretnej wizji, z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Klienci lubią przejrzyste, proste w obsłudze platformy. Ważne, by wyglądały dobrze nie tylko na komputerze. Nie możesz zapominać o tym, że coraz więcej ludzi dokonuje zakupów za pomocą smartfona. Istotne jest, by na małym ekranie wszystko było czytelne i dobrze widoczne

Sklep internetowy – pamiętaj o przepisach

Pamiętaj, że każdy sklep internetowy podlega przepisom prawa. Wymagają one posiadania regulaminu, który jest umieszczony w widocznym miejscu na platformie. Klient musi mieć do niego łatwy dostęp. Możesz skorzystać z pomocy prawnika lub znaleźć wzór regulaminu w Internecie. Zadbaj o to, by posiadał on wszystkie niezbędne i wymagane informacje. Na stronie umieść także RODO.

Różne formy płatności

Każdy klient ma swoją ulubioną formę płatności. Prawie nikt nie lubi przelewów tradycyjnych. Najczęściej wybierane są szybkie przelewy, które zapewniają bezpieczną formę płatności. Musisz zdecydować, jakie metody płatności będą dostępne w Twoim sklepie. Im więcej ich będzie, tym chętniej klienci będą dokonywać zakupów. Każdy będzie mógł wybrać metodę, która jest dla niego najwygodniejsza.

sklep internetowy

Co wybrać? Możesz zdecydować się m.in. na:

  • tradycyjny przelew bankowy,
  • płatność kartą kredytową,
  • PayPal,
  • PayPo,
  • szybkie przelewy,
  • płatność przy odbiorze.

Wybór dostawcy usług płatniczych może być trudny, głównie ze względu na to, że każda platforma pobiera różne prowizje. Shoper oferuje 3 miesiące bez dodatkowych opłat dla nowych sklepów internetowych. By umieścić płatności elektroniczne w Twoim sklepie, musisz przejść weryfikację u wybranego operatora. Po jej pozytywnym rozpatrzeniu – będzie on obsługiwać wszystkich Twoich klientów.

Sklep internetowy – Shoper zapewnia wsparcie techniczne

By założenie sklepu internetowego było najprostsze na świecie, warto skorzystać z wiedzy specjalistów, którzy oferują wszelką pomoc techniczną. To ważne, ponieważ na różnych etapach zakładania sklepu i jego prowadzenia, w Twojej głowie będą pojawiać się nowe pytania. Specjaliści odpowiedzą na nie i udzielą pomocy technicznej. Dzięki nim Twój sklep będzie działał bez zarzutu, a Ty nie będziesz musiał się martwić żadnymi problemami.

Założenie sklepu internetowego nie musi być trudne. Wyobraź sobie, że masz świetnie funkcjonujący sklep internetowy. Shoper zadba o jego stworzenie oraz wdrożenie Cię do świata e-commerce. Z ich pomocą założenie sklepu będzie dziecinnie proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj