Sprzedaż internetową najłatwiej rozpocząć od dołączenia do marketplace, który skupia wielu sprzedawców, ale także wielu kupujących. By być czołowym sprzedawcą na platformach takich jak Allegro, Amazon czy eBay musisz się wyróżniać. Nierzadko ten kanał sprzedaży jest niewystarczający.

Chcemy stać się niezależni, dlatego coraz intensywniej myślimy o założeniu własnego sklepu internetowego. Pozwoli nam to między innymi na uniknięcie prowizji.

Własny sklep internetowy to nic skomplikowanego. Tym bardziej w dobie świetnych oprogramowań, które ułatwiają pracę. Jednym z takich oprogramowań jest wtyczka e-commercowa dla najpopularniejszego systemu CMS na świecie, a mianowicie dla WordPressa. Ta wtyczka nazywa się WooCommerce.

WooCoommerce Allegro – dlaczego warto zintegrować?

WooCommerce to nowoczesna wtyczka e-commerce, która daje bardzo wiele możliwości. Po pierwsze, ma ona bardzo dużo funkcji, które można skonfigurować oraz dostosować do swoich potrzeb. Jest to także wtyczka wykazująca się dużą elastycznością, ale oprócz tego – daje ogromne możliwości personalizacji, czyli dostosowania jej do własnych potrzeb. Posiadasz konto na platformie Allegro? WooCommerce to kolejny etap ułatwienia sprzedaży. Te dwa systemy można spiąć za pomocą ErpBox. Chcesz wiedzieć więcej?

Dlaczego warto zintegrować WooCommerce Allegro w ErpBox? Poznaj najważniejsze powody:

  • automatyczne pobieranie informacji o płatnościach,
  • automatyczne pobieranie zamówień,
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki,
  • aktualizacja stanu magazynowego.

Podsumowanie

Jak widać, integracja Woocommerce Allegro daje wiele ciekawych możliwości. Pozwoli to na doskonałe zarządzanie kanałami sprzedaży. Wykorzystując system ErpBox możesz mieć wszystko spięte w jednym miejscu, co znacznie przyspiesza pracę. Pamiętaj, że możesz założyć darmowe konto, które pozwoli Ci na lepsze zapoznanie się z systemem aż przez 21 dni! Tutaj dowiesz się więcej: https://www.erpbox.pl/woocommerce-allegro-ebay-amazon-integracja-dajaca-mozliwosci/.

Oczywiście nie musisz się ograniczać – dzięki ErpBox z łatwością poszerzysz swoje możliwości e-handlowe, gdyż z jednego miejsca będziesz miał możliwość zarządzać całą sprzedażą bez nawet najmniejszego problemu. Automatyzacja to zdecydowana przyszłość e-commerce, jeśli więc nie chcesz zostać w tyle, ale wręcz przeciwnie -zależy Ci na jak najlepszym starcie bądź rozwoju swojego biznesu – obranie takiego kierunku naprawdę może być najlepszym możliwym rozwiązaniem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj