Naklejki reklamowe, promocyjne czy informacyjne spotykamy każdego dnia w wielu różnych miejscach. Są obecne w komunikacji publicznej, w urzędach, szkołach, przedszkolach, przychodniach zdrowia czy galeriach handlowych. Pełnią różne funkcje i są doskonałym i skutecznym narzędziem marketingowym, który nie wymaga dużych nakładów finansowych, a przy tym jest niezwykle trwały i estetyczny.

Dlaczego warto zainwestować w naklejki?

Bez względu na branżę i rodzaj biznesu jaki prowadzimy, warto zaopatrzyć się w naklejki, które będą cennym wsparciem na wielu płaszczyznach. W pierwszej kolejności spełnią funkcję informacyjną. Dzięki doskonale widocznym i trwałym naklejkom skutecznie możemy oznaczyć drogę dotarcia do warsztatu samochodowego, salonu fryzjerskiego czy oddziału szpitalnego. Naklejki (zwłaszcza podłogowe) często stosuje się do oznaczania dróg i ścieżek ewakuacyjnych w budynkach użyteczności publicznej czy w biurowcach. Są niezastąpionym materiałem informacyjnym dla pacjentów w placówkach medycznych czy w szpitalach. Naklejka na samochodzie zaś będzie nie tylko świetną formą reklamy, ale również będzie kompendium wiedzy w pigułce, jeśli chodzi o zakres usług czy sprzedaż produktów oferowanych przez firmę. Z kolei naklejki na maszynach czy urządzeniach na halach produkcyjnych poinformują operatora o możliwym zagrożeniu, przypomną zasady bezpieczeństwa, a w razie awarii czy zagrożenia pozwolą szybko ustalić numer alarmowy do odpowiednich służb.

Naklejki niezwykle usprawniają też sprzedaż produktów. Obecnie w większości punktów sprzedaży korzysta się z czytników kodów kreskowych. Gdyby się przyjrzeć duża ich część zlokalizowana jest na specjalnie przygotowanej naklejce, która jest trwała, nie odkształca się, a kod kreskowy nadrukowany jest według najwyższych standardów, co gwarantuje jego poprawny odczyt.

I wreszcie funkcja reklamowa. Za pomocą dobrze zaprojektowanej naklejki reklamowej możemy zaprezentować swoje logo, przedstawić zakres działalności naszej firmy np. za pomocą piktogramów czy usprawnić potencjalnym klientom możliwość kontaktu poprzez nadrukowanie numeru telefonu czy adresu e-mail. Co ważne naklejki reklamowe mogą znajdować się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz budynków. Przygotowane na specjalnie zabezpieczonej folii, która odporna jest na warunki atmosferyczne (mróz, śnieg, deszcz czy promieniowanie słoneczne) będą prezentować się tak samo pięknie w holu urzędu jak i na dworcu czy przystanku autobusowym.

Zalety naklejek

Naklejka jest niezwykle skutecznym narzędziem marketingowym i informacyjnym, który w porównaniu do innych form reklamy jest nie tylko najbardziej ekonomiczny, ale też niezwykle trwały. Naklejki można dodatkowo zabezpieczyć specjalną folią, która ochroni je przed degradacją wywołaną czynnikami środowiskowymi. Wybór folii jest szeroki: białe, bezbarwne, kolorowe, matowe czy z połyskiem. W przypadku naklejek podłogowych mogą być dodatkowo zabezpieczone laminatem antypoślizgowym.

Solwentowy druk naklejek powoduje, że ich rozdzielczość jest bardzo wysoka. Kolory są niezwykle trwałe i nie blakną wraz z upływem czasu. Dzięki zastosowaniu specjalnego kleju naklejki nie łuszczą się i nie pękają, co znacząco wydłuża ich żywotność.

Gdzie zamówić naklejki?

Aby mieć pewność, że jakość wydruku czy folii będzie zgodna z oczekiwaniami, trwała, solidna i estetyczna warto nawiązać współpracę z drukarnią, która nie tylko ma duże doświadczenie w tego typu realizacjach, ale również może pochwalić się referencjami i opiniami zadowolonych klientów. Druk naklejek w Krakowie warto zlecić w rzetelnej, sprawdzonej i solidnej drukarni, która stawia sobie za cel zaspokojenie potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów i może pochwalić się co najmniej kilkuletnim doświadczeniem w tym obszarze.

Na co zwrócić szczególną uwagę przy wyborze drukarni?

Solidna drukarnia powinna mieć w swoim portfolio wiele produktów: wizytówki, ulotki, katalogi, broszury, zaproszenia, kalendarze, materiały szkoleniowe, teczki w różnych technologiach wydruku (druk cyfrowy, wydruki CAD). Warto zwrócić też uwagę czy drukarnia oferuje swoim klientom druki wielkoformatowe: plakaty, banery, fototapety, siatki czy tablice reklamowe. Różnorodność oferowanych produktów wysoko pozycjonuje drukarnię i wpływa na jej końcową ocenę.

Decydując się na druk naklejek Kraków jest doskonałym miejscem, by poszukać profesjonalnej drukarni. Warto przejrzeć nie tylko ofertę, ale też opinie klientów oraz wstępne warunki handlowe (terminy realizacji, tryb składania zamówień, formy płatności). Każdy z tych elementów może mieć istotne znaczenie w zależności od branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj