Rozwój e-commerce oraz bankowości elektronicznej sprawił, że zakupy przez Internet są coraz wygodniejsze. Użytkownicy mają do wyboru wiele metod płatności, które pozwalają wygodnie płacić za zakupy. Oprócz tradycyjnych przelewów, dostępna jest także usługa P24NOW, która powoli staje się standardem na platformach sprzedażowych. Dlaczego warto z niej skorzystać? Wyjaśniamy.

Na czym polega P2NOW?

To nowa metoda płatności, która powstała we współpracy z bankiem Santander oraz serwisem https://www.przelewy24.pl/. Łączy ona w sobie funkcje limitu odnawialnego na karcie, zakupów ratalnych oraz odroczonych płatności. Usługa nie jest jeszcze powszechna, ale oferuje ją coraz więcej sklepów internetowych. Polega ona na tym, że po złożeniu wniosku otrzymujesz dostęp do środków na przypisanym portfelu elektronicznym. Za jego pomocą dokonujesz płatności i sam decydujesz, w jaki sposób chcesz uregulować zadłużenie. Może to być odroczona płatność o 54 dni lub wygodne raty.

Dlaczego warto korzystać z P24NOW?

W obecnych czasach wiele osób korzysta z dodatkowych środków, biorąc kredyty lub decydując się na zakupy ratalne. To doskonałe rozwiązanie, aby odciążyć budżet domowy i ograniczyć konieczność wydawania oszczędności. Usługa P24 jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych użytkowników, gdyż łączy w sobie różne metody płatności w jednym. Do największych zalet takiego rozwiązania należą:

  • wygodny proces realizacji transakcji,
  • większa kontrola nad wydatkami,
  • możliwość skorzystania z dodatkowych środków w razie sytuacji kryzysowej,
  • ograniczenie formalności do minimum podczas składania wniosku,
  • dostęp do sklepów z wielu branż, które realizują tę metodę płatności.

Przyjazny dla użytkownika jest też cały proces wnioskowania o przyznanie limitu. Cała procedura odbywa się online, dlatego nie musisz dostarczać do banku stosów dokumentów, jak w przypadku kredytu. Decyzję otrzymasz już w ciągu kilku minut i będziesz mógł od razu skorzystać z usługi, bez konieczności aktywacji kart.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj